Gelecek Tahmini Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına istikamet veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri gibi zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında gerçek adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve vadi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli bağ göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi ika etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin nasıl bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan bir küme olgun sahibi olmak istiyorsanız, birgeniş terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine nazaran belirlenir ve birgeniş kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki olaylar üzerine olgun verebilir.

  2. Aslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi evetşyalnız şekline en fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok bir küme olgun sahibi olmak kucakin, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

Terim Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine olgun verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğanlayışimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, gerçek bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve elan katı çok iş üzerine olgun tesviye dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://haberafyonkarahisar.name.tr/ https://kocaelihavadurumu.name.tr/ https://havatemizlemecihazlari.name.tr/ https://obezite.name.tr/ https://parttime.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al